Saç Ekimi

Alanında uzman ekibimiz , hastane ortamında gerçekleştirdiğimiz %100 garantili tedavi ve uygulamalarımız ile hizmetinizdeyiz.
 
Saç ekimi tedavisi, saçları dökülmüş, seyrelmiş, yanmış, doğuştan saçın bir bölümünde kök bulunmayan v.b. sıkıntılar yaşayan kişilerde, bu bölgelerde yeniden saç çıkışını sağlamak için yapılan cerrahi bir uygulamadır.
 
Bu operasyonlarda öncelikle kişinin saç analizi yapılır. Uygulama yapılacak sorunlu bölge tespit edilir.Daha sonra saçsız bölgeye ekilecek olan saç köklerinin alınacağı bölge olan donör alan belirlenir.
 
Donör alandan toplanan saç kökleri özel solüsyonlara dizilerek burada bir süre bekletilir. Sonrasında uygulama yapılacak bölgeye, ekilecek saç kökleri için doğru açı, yön ve sıklıkta boş kanallar açılır. Son olarak daha önce toplanmış saç kökleri boş kanallara tek tek ekilir.
 
Saç ekimi uygulamasından sonra ekilen saç kökleri ortalama bir ay içinde dökülür. Döküldükten ortalama üç ay sonra saçlar yeniden uzamaya başlar. Tüm saç köklerinin uzaması ve yeni dokuya tam olarak adapte olması ortalama 8-12 ay arasında bir süreçte tamamlanır.
 
Saç ekimi klinik ortamda steril olarak uzman bir doktor tarafından yürütülmesi gereken ve titizlik gerektiren bir operasyondur.
 
Saç ekiminin tam olarak başarıya ulaşabilmesi için başlangıcından itibaren tüm süreçlerde uzmanların uyarılarına harfiyen uymalı, yıkama işlemleri uzmanların söylediği şekilde yapılmalı ve sert darbelerden mutlaka uzak durulmalıdır.
 
Hastane ortamında son teknoloji ekipman ve uzman ekibimizle tedavi öncesi ve sonrası tüm aşamalarda mutlak müşteri memnuniyeti ve kurumsal kalite ilkelerimizden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Etiketler : Saç Ekimi